Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010 pakietu Microsoft Office 2010 – poziom zaawansowany

  • dodano 2013-08-30
E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010 pakietu Microsoft Office 2010 – poziom zaawansowany

Dzięki 16 lekcjom e-szkolenia będziesz potrafił przygotować profesjonalną prezentację czy pokaz slajdów, będziesz sprawnie wykorzystywał galerię szablonów, narzędzia do tworzenia animacji i wszelkiego ruchu na slajdzie. Kurs nauczy Cię również tworzenia kształtów, diagramów, schematów, wykresów i innych elementów uatrakcyjniających wizualną stronę pokazu slajdów. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Chcesz, aby przygotowywanie prezentacji w programie Power Point stało się dla Ciebie przyjemnością? Dzięki temu e-szkoleniu będziesz potrafił  przygotować profesjonalną prezentację czy pokaz slajdów, będziesz sprawnie wykorzystywał galerię szablonów, narzędzia do tworzenia animacji i wszelkiego ruchu na slajdzie. Kurs ten nauczy Cię również tworzenia kształtów, diagramów, schematów, wykresów i innych elementów uatrakcyjniających wizualną stronę pokazu slajdów.  

Szkolenie zawiera 16 lekcji z ćwiczeniami, zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę lekcji na poziomie zaawansowanym znajdziesz poniżej. 

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1-6 Slajdy
Z lekcji 1-6 nauczysz się, jak ukryć slajd w prezentacji oraz jak dodać grafikę jako tło do slajdu. Poznasz też sposoby stosowania różnych szablonów, komponenty animacji, metody jej dostosowywania oraz ustawienia pokazów slajdów. Uzyskaną wiedzę utrwalisz dzięki zestawom ćwiczeń.
 
• Lekcje 7-8 Wzorzec slajdów
Dzięki tym lekcjom dowiesz się, jak zachować spójny wygląd prezentacji dzięki zastosowaniu wzorca slajdów oraz dostosowaniu symboli zastępczych w układzie slajdów. Ćwiczenia pozwolą Ci zastosować nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 9-10 Kształty i animacje  
Z lekcji 9-10 nauczysz się, jak podnieść atrakcyjność prezentacji za pomocą funkcji grupowania kształtów oraz wyzwalacza animacji. Obie lekcje zawierają praktyczne ćwiczenia utrwalające nowe umiejętności. 
 
• Lekcje 11-12 Multimedia  
W tych lekcjach poznasz sposób wstawiania plików audio i wideo do prezentacji. Zdobytą wiedzę przećwiczysz wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
 
• Lekcje 13-16 Zaawansowane funkcje dodatkowe 
W lekcjach tych poznasz zaawansowane właściwości dodatkowych funkcji programu Power Point, takie jak wyświetlanie stopek w prezentacji, modyfikowanie wzorca slajdów, ustawianie rozdzielczości prezentacji czy stosowanie szablonów. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010 pakietu Microsoft Office 2010 – poziom zaawansowany" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie39,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

Projekt_L01_slajdy_ukrywanie uruchom »
PP10_z_L02_Slajdy_DodawanieGrafikiJakoTlo uruchom »
PP10_z_L03_Slajdy_StosowanieRoznychSzablonow uruchom »
PP10_z_L04_Slajdy_KomponentyAnimacji uruchom »
PP10_z_L05_Slajdy_DostosowanieAnimacji uruchom »
PP10_z_L06_Slajdy_UstawieniaPokazowSlajdow uruchom »
Projekt_L07_wzorzec_sladow_dodawanie uruchom »
PP10_z_L08_WzorzecSlajdow_DostosowanieSymboliZastepczych uruchom »
Projekt_L09_ksztalty_grupowanie uruchom »
Projekt_L10_animacja_wyzwalacz uruchom »
Projekt_L11_multimedia_wideo uruchom »
PP10_z_L12_Multimedia_Dzwiek uruchom »
PP10_z_L13_Prezentacje_WyswietlanieStopek uruchom »
Projekt_L14_wzorzec_slajdow_modyfikowanie uruchom »
PP10_z_L15_Prezentacje_Rozdzielczosc uruchom »
PP10_z_L16_Szablony_Stosowanie uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.