Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010, pakietu Microsoft Office 2010 – poziom podstawowy

  • dodano 2013-08-30
E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010, pakietu Microsoft Office 2010 – poziom podstawowy

Chcesz tworzyć dynamiczne i profesjonalne prezentacje, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od e-szkolenia z obsługi programu Power Point 2010 na poziomie podstawowym! W trakcji 21 lekcji e-szkolenia poznasz m.in. funkcje formatowania tekstu, dodawania i obrazów i dopasowywania ich do tekstu. Dowiesz się, jak przygotować prezentację i zaimportować slajdy z już istniejącej do nowej. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Microsoft PowerPoint jest popularnym programem do tworzenia prezentacji multimedialnych wchodzącym w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Szacuje się, że około 30 milionów prezentacji jest tworzonych przy pomocy tego oprogramowania każdego dnia! Po ukończeniu tego e-szkolenia będziesz znał podstawowe informacje na temat tworzenia prezentacji multimedialnych i będziesz gotowy, aby zapoznać się z zaawansowaną częścią kursu.  

Szkolenie zawiera 21 lekcji z ćwiczeniami, zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę lekcji na poziomie podstawowym znajdziesz poniżej. 

Po przejściu szkolenia na poziomie zaawansowanym, będziesz mógł jeszcze sprawniej i efektywniej wykorzystywać narzędzia programu Power Point 2010.   

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1-5 Teksty
W lekcjach 1-5 poznasz funkcje formatowania i wyrównywania tekstu, zasady doboru wielkości liter, stosowania punktorów oraz wcięć w tekście. Uzyskaną wiedzę utrwalisz dzięki zestawom ćwiczeń.
 
• Lekcje 6-10 Slajdy
Dzięki tym lekcjom dowiesz się, jak przygotować pokaz slajdów począwszy od wstawiania i usuwania slajdów, a na zmianie układu slajdów oraz dobieraniu tła skończywszy. Ćwiczenia pozwolą Ci zastosować nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 11 -15 Elementy graficzne
W lekcjach 11-15 poznasz sposoby dodawania kształtów oraz dodawania i dopasowywania do nich tekstu. Poznasz również funcję dodawania do slajdów obrazów ClipArt oraz rysunków z pliku. Każda z tych lekcji zawiera praktyczne ćwiczenia utrwalające nowe umiejętności. 
 
• Lekcje 16 – 18 Prezentacje  
W tych lekcjach poznasz podstawowe funkcje do przygotowania nowej prezentacji, takie jak przejście slajdów, drukowanie prezentacji czy importowanie slajdów z istniejącej prezentacji do nowej. Zdobytą wiedzę przećwiczysz, wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
 
• Lekcje 19-21 Dodatkowe funkcje 
W lekcjach tych poznasz dodatkowe właściwości programu Power Point, które znacznie ułatwią Ci pracę, takie jak: dodawanie notatek, tworzenie nagłówków i stopek oraz sprawdzanie pisowni. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "E-szkolenie z obsługi programu Power Point 2010, pakietu Microsoft Office 2010 – poziom podstawowy" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie39,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

PP10_p_L01_Teksty_Formatowanie uruchom »
PP10_p_L02_Teksty_Wyrownywanie uruchom »
PP10_p_L03_Teksty_Wielkosc_liter uruchom »
PP10_p_L04_Teksty_Punktory uruchom »
PP10_p_L05_Teksty_Wciecia uruchom »
PP10_p_L06_Slajdy_Wstawianie uruchom »
PP10_p_L07_Slajdy_Usuwanie uruchom »
PP10_p_L08_Slajdy_Zmiana_ukladu_slajdu uruchom »
PP10_p_L09_Slajdy_Tlo uruchom »
PP10_p_L10_PokazSlajdow_Przygotowanie uruchom »
PP10_p_L11_Ksztalty_dodawanie uruchom »
PP10_p_L12_Ksztalty_Dodawanie_tekstu uruchom »
PP10_p_L13_Ksztalty_dopasowanie_tekstu uruchom »
PP10_p_L14_Clipart_dodawanie uruchom »
PP10_p_L15_Rysunki_z_pliku_wstawianie uruchom »
PP10_p_L16_Prezentacje_przejsca_slajdow uruchom »
PP10_p_L17_Prezentacje_drukowanie uruchom »
PP10_p_L18_Prezentacje_Wstawianie uruchom »
PP10_p_L19_Notatki_dodawanie uruchom »
PP10_p_L20_NaglowkiIStopki_Tworzenie uruchom »
PP10_p_L21_Pisownia_sprawdzanie uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.