Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

E-szkolenie z obsługi programu pocztowego OUTLOOK pakietu Microsoft Office 2010

  • dodano 2015-01-13
E-szkolenie z obsługi programu pocztowego OUTLOOK pakietu Microsoft Office 2010

W trakcie 26 lekcji e-szkolenia dowiesz się, jak uporządkować wiadomości dzięki folderom oraz jak się nimi później posługiwać. Będziesz wiedział, jak ustawiać odpowiedzi automatyczne, dostosować widok poczty do własnych potrzeb, czy zarządzać terminarzem spotkań. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Dzięki e-szkoleniu z obsługi managera informacji osobistych pakietu Microsoft Outlook 2010 będziesz mógł sprawnie zarządzać swoją pocztą e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz innymi informacjami osobistymi i zespołowymi. Szkolenie obejmuje 26 lekcji z ćwiczeniami i zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Do poprawnego działania e-zkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

Lekcje 1-4 Foldery
Z tych lekcji dowiesz się, jak uporządkować wiadomości za pomocą folderów. Dowiesz się również, jak je tworzyć, kopiować, przenosić i usuwać.  Dzięki temu będziesz mógł przechowywać wiadomości posegregowane i oddzielone od skrzynki odbiorczej.  Ćwiczenia pozwolą Ci utrwalić nowe umiejętności.
 
Lekcja 5 Odpowiedzi automatyczne
Dzięki tej lekcji dowiesz się, w jaki sposób możesz wysyłać automatyczne wiadomości. Jest to niezwykle przydatne podczas Twojej nieobecności lub w sytuacji, gdy nie możesz sprawdzać poczty. Wiedzę utrwalisz dzięki ćwiczeniom praktycznym.
 
Lekcje 6-8 Kategoryzowanie elementów  
W tych lekcjach zawarta została wiedza na temat jeszcze bardziej szczegółowego segregowania nie tylko wiadomości, lecz także zadań i notatek. Lekcja zawiera ćwiczenia utrwalające nowe umiejętności. 
 
Lekcja 9 Dostosowywanie widoku poczty  
W tej lekcji dowiesz się, jak dostosować widok poczty do swoich potrzeb. Zdobytą wiedzę przećwiczysz, wykonując ćwiczenia. 
 
• Lekcje 10-12 Przeszukiwanie folderów 
W tych lekcjach zawarta jest wiedza na temat przeszukiwania folderów, rozszerzania lub zawężania obszaru wyszukiwania. Poznasz również zaawansowane funkcje wyszukiwania. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.
 
• Lekcje 13-19 Zarządzanie terminarzem spotkań
W trakcie tych lekcji nauczysz się sprawnie tworzyć i anulować terminy spotkań, akceptować zaproszenia, dodawać uczestników spotkań, tworzyć wydarzenia cykliczne czy zarządzać funkcją przypomnień. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 20-24 Zarządzanie harmonogramem 
Z lekcji tych dowiesz się, jak tworzyć i przydzielać zadania, jak akceptować i oznaczać przydzielone zadania. Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 25-26 Notatki   
Dzięki tym lekcjom będziesz mógł sprawnie pracować z notatkami: dodawać je, edytować, usuwać i przesyłać do wybranych przez Ciebie odbiorców. Lekcje zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalić nabytą wiedzę.
 
 

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie z obsługi programu pocztowego OUTLOOK pakietu Microsoft Office 2010 na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie39,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

1 - Tworzenie folderu i zarzadzanie uruchom »
2 - Kopiowanie i przenoszenie folderu uruchom »
3 - Zmiana nazwy folderu uruchom »
4 - Usuwanie folderu uruchom »
5 - Automatyczne odpowiedzi uruchom »
6 - Kategoryzowanie tworzenie i przypisywanie kategorii POPRAWKA 30-01-2014 uruchom »
7 - Wyswietlanie elementow według kategorii uruchom »
8 - Zmiana nazwy i oczyszczanie kategorii uruchom »
9 - Dostosowywanie widokow okienka nawigacji odczytu paska zadan uruchom »
10 - Przeszukwianie folderow uruchom »
11 - Roszerzanie zawezanie i powtarzanie wyszukiwania uruchom »
12 - Wyszukiwanie zaawansowane uruchom »
13 - Tworzenie terminu i spotkania uruchom »
14 - Akceptowanie zaproszenia uruchom »
15 - Dodawanie uczestnikow usuwanie sledzenie uczestnictwa uruchom »
16 - Anulowanie spotkania zmiana terminu uruchom »
17 - Tworzenie wydarzen cyklicznych uruchom »
18 - Otrzymywanie przypomnien uruchom »
19 - Usuwanie terminu uruchom »
20 - Wyswietlanie harmonogramu uruchom »
21 - Tworzenie i przydzielanie zadan uruchom »
22 - Akceptowanie zadan uruchom »
23 - Oznaczanie zadan uruchom »
24 - Wyswietlanie zadan uruchom »
25 - Praca z notatkami uruchom »
26 - Wyswietlanie notatek uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.