Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany

  • dodano 2013-08-30
E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany

Poziom zaawansowany składa się z 24 lekcji, w trakcie których m.in. poznasz zaawansowane sposoby edycji tekstu, takie jak uruchamianie i edytowanie makr, modyfikowanie diagramów czy dopasowywanie autokorekty do osobistych preferencji. Dowiesz się również, jak porównywać i scalać dokumenty. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Jeśli już zapoznałeś się z podstawowymi funkcjami edytora tekstu, czas na kolejny etap. W tym szkoleniu poznasz zaawansowane sposoby edycji tekstu takie jak: uruchamianie i edytowanie makr, modyfikowanie diagramów czy dopasowywanie autokorekty do osobistych preferencji. Szkolenie zawiera też wiedzę na temat porównywania i scalania dokumentów oraz zaawansowanego formatowania kolumn i tworzenia tabel. Szkolenie obejmuje 24 lekcje z ćwiczeniami i zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę lekcji na poziomie zaawansowanym znajdziesz poniżej. 

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1- 2 Dokument
Dzięki tym lekcjom nauczysz się stosowania ochrony hasłem w dokumencie. Dowiesz się też, jak importować dokumenty podrzędne do dokumentu głównego. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 3 - 5 Makra
W tych lekcjach dowiesz się jak, zarejestrować makro w Microsoft Word 2010 oraz jak je uruchomić i edytować. Wiedzę utrwalisz dzięki ćwiczeniom praktycznym.
 
• Lekcje 6 - 8  Elementy graficzne, wykresy, diagramy 
W tych lekcjach poznasz funkcje wstawiania elementów graficznych, modyfikowania wykresów oraz diagramów. Zdobytą wiedzę przećwiczysz, wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
 
• Lekcje 9 - 10 Autokorekta, korepsondencja seryjna
W lekcjach tych nauczysz się dostosowywać ustawienia autokorekty do swoich preferencji oraz tworzyć dokument główny, używając kreatora korespondencji seryjnej. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.
 
• Lekcje 11 - 13 Recenzje
W tych lekcjach dowiesz się jak zorganizować proces recenzji dokumentów za pomocą korespondencji e-mail, jak śledzić i akceptować lub odrzucać zmiany. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 14 - 15 Porównywanie, scalanie, sortowanie
W lekcjach 14-15 dowiesz się jak porównać i scalić dwa dokumenty, poznasz też funkcję sortowania danych. Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 16 - 18 Tabele
Dzięki tym lekcjom poznasz zaawansowane funkcje budowy tabel takie jak: obramowanie i cieniowanie, scalanie komórek, wyrównywanie tekstu w tabeli oraz poszczególnych jej komórkach. Lekcje zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalić nabytą wiedzę.
 
• Lekcje 19 – 21 Kolumny, komórki  
W tych lekcjach nauczysz się stosować funkcje formatowania i modyfikowania kolumn do tekstu w dokumencie oraz modyfikowania rozmiaru komórek. Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 22 - 24 Rownania, listy, dokumenty  
Dzięki tym lekcjom poznasz funkcje wstawiania równań, modyfikowania wypunktowania list oraz zarządzania dokumentem podrzędnym. Lekcje zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalić nabytą wiedzę.

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie39,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

Projekt_W01_dokumenty_ochrona_haslem uruchom »
Projekt_W02_dokumenty_wstawianie_dokumentow_podrz uruchom »
Projekt_W03_marka_rejestrowanie uruchom »
Projekt_W04_makra_uruchamianie uruchom »
Projekt_L05_makra_edytowanie uruchom »
Projekt_L06_elementy_graficzne_miejsce_doc uruchom »
Projekt_L07_wykresy_modyfikowanie uruchom »
Projekt_L08_diagramy_modyfikowanie uruchom »
Projekt_L09_Autokorekta_wyjatki uruchom »
Projekt_L10_korespondencja_seryjna_Tworzenie_dok_gl uruchom »
W10_z_L11_Recenzje_WysylanieZaPomocaEmail uruchom »
Projekt_L12_recenzje_sledzenie_zmian uruchom »
Projekt_L13_recenzje_akceptowanie_zmian uruchom »
W10_z_L14_Dokumenty_PorownanieiScalanie uruchom »
Projekt_L15_dane_sortowanie uruchom »
Projekt_L16_tabele_obramowanie_cieniowanie uruchom »
Projekt_L17_tabele_scalanie_komorek uruchom »
Projekt_L18_tabele_wlasciwosci uruchom »
Projekt_L19_kolumny_formatowanie_kolumn uruchom »
Projekt_L20_kolumny_modyfikowanie uruchom »
Projekt_L021_komorki_rozmiar_komorki uruchom »
Projekt_L22_rownanie_wstawianie uruchom »
W10_z_L23_Listy_ModyfikowanieWypunktowania uruchom »
W10_z_L24_Dokumenty_ZarzadzanieDokumentemPodrzednym uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.