Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom podstawowy

  • dodano 2013-08-30
E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom podstawowy

Poziom podstawowy składa się z 29 lekcji, z których dowiesz się m.in. jak tworzyć diagramy, wstawiać hiperłącza, znaki specjalne, komentarze, tworzyć i formatować tabele czy dodawać i usuwać komórki. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z edycją tekstów lub chcesz ugruntować swoją wiedzę w tym zakresie, to e-szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Dzięki kursowi poszerzysz swoją wiedzę m.in. o rozbudowane formatowanie tekstów, tworzenie rozdziałów, spisów treści, przypisów i komentarzy, załączanie plików multimedialnych oraz ClipArtów. Wiedza w nim zawarta ułatwi Ci codzienną pracę z różnego rodzaju dokumentami tekstowymi i pozwoli na płynne przejście do zaawansowanej części kursu. Szkolenie zawiera 29 lekcji z ćwiczeniami i zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę lekcji na poziomie podstawowym znajdziesz w poniższej zakładce.

Po przejściu szkolenia na poziomie zaawansowanym, będziesz mógł jeszcze sprawniej i efektywniej wykorzystywać narzędzia edytora tekstu Microsoft Office 2010.  

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chromekliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1-5 Dokument
Dzięki tym lekcjom dowiesz się, jak zmieniać widok dokumentu oraz stworzyć nowy dokument przy użyciu dostępnych szablonów. Poznasz też funkcję wstawiania obramowania strony, nawigowania planu dokumentu oraz dodawania zakładki do dokumentu. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 6-8 Wstawianie 
Z tych lekcjach dowiesz się, jak wstawić stronę tytułową, obramowanie i cieniowanie oraz ustawić numery stron. Utrwalisz wiedzę dzięki ćwiczeniom praktycznym.
 
• Lekcja 9 Autokorekta  
W tej lekcji poznasz funkcję ustawiania wyjątków autokorekty. Lekcja zawiera ćwiczenia utrwalające nowe umiejętności. 
 
• Lekcje 10-12 Nagłówki, listy, przypisy  
W tych lekcjach poznasz funkcje modyfikowania nagłówków i stopek, numerowania list oraz wstawiania przypisów. Zdobytą wiedzę przećwiczysz, wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
 
• Lekcje 13-18 Style, tabele, kolumny, formaty 
W tych lekcjach nauczysz się tworzenia i edytowania nowego stylu, poznasz metody tworzenia i formatowania tabel oraz tworzenia kolumn, a także nauczysz się, jak usuwać formatowanie tekstu. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.
 
• Lekcje 19-22 Wordart, clipart, obiekt, obraz
Z tych lekcji dowiesz się, jak podnieść atrakcyjność wizualną dokumentu, dodając obiekty wordart czy clipart. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 23-25 Diagramy, komórki, hiperłącza 
Z lekcji 23, 24 i 25 dowiesz się, jak stworzyć diagram, nauczysz się dodawać i usuwać wiersze i kolumny istniejącej tabeli oraz jak wstawić hiperłącze w dokumencie Microsoft Word 2010. Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 25-29 Makra, znak specjalny, komentarze, wykresy   
Dzięki tym lekcjom poznasz funkcję makr aplikacji Word, nauczysz się wstawiać znaki specjalne, których nie znajdziesz na klawiaturze oraz poznasz funkcje wstawiania i usuwania komentarzy oraz wstawiania wykresów. Lekcje zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalić nabytą wiedzę.

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "E-szkolenie z obsługi edytora tekstu WORD pakietu Microsoft Office 2010 - poziom podstawowy" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie39,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

Projekt_W01_dokument_widok_w_dokumencie uruchom »
Projekt_W02_dokument_wykorzystanie_szablonow uruchom »
Projekt_L03_obramowanie_strony_wstawianie uruchom »
Projekt_W04_plan_dokumentu_nawigowanie uruchom »
Projekt_W05_zakladki_dodawanie uruchom »
Projekt_L06_wstawianie_strona_tytulowa uruchom »
Projekt_L07_wstawianie_obramowanie uruchom »
Projekt_L08_wstawianie_numery_stron uruchom »
Projekt_W09_wyjatki_autokorekty_ustawianie uruchom »
W10_p_L10_NaglowkiIStopki_Modyfikowanie uruchom »
Projekt_W11_listy_modyfikowanie_numerowania uruchom »
Projekt_W12_przypisy_wstawianie uruchom »
Projekt_W013_style_tworzenie uruchom »
Projekt_W014_style_edytowanie uruchom »
Projekt_L015_tabele_tworzenie uruchom »
Projekt_L016_tabele_autoformatowanie uruchom »
W10_p_L17_Kolumny_Tworzenie uruchom »
Projekt_L018_formaty_usuwanie uruchom »
Projekt_L019_wordart_dodawanie uruchom »
Projekt_L020_clipart_wstawianie uruchom »
Projekt_L021_obiekty_wstawinie uruchom »
Projekt_L022_obraz_wstawianie uruchom »
Projekt_L023_diagramy_tworzenie uruchom »
Projekt_L24_komorki_dodawanie_usuwanie uruchom »
Projekt_L25_hiperlacza_wstawianie uruchom »
Projekt_L026_makra_wprowadzenie uruchom »
Projekt_L27_znaki_specjalne_wstawianie uruchom »
Projekt_L028_komentarze_wstawianie uruchom »
W10_p_L29_Wykresy_Wstawianie uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.