Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej

  • dodano 2013-08-30
Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej

Niniejsze e-szkolenie omawia zagadnienia zabezpieczeń niskonapięciowych, aparatury łączeniowej, wyłączników kompaktowych, styków pomocniczych oraz wyzwalaczy napięciowych przez pryzmat produktów i systemów firmy Schneider Electric. Orientacyjny czas trwania to około 25 minut. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać więcej szczegółów. 

button.jpg

Zabezpieczenia niskonapięciowe odgrywają istotną rolę w prawidłowym zabezpieczeniu instalacji elektrycznej. Ważną kwestią jest to, gdzie i w jaki sposób można je wykorzystać oraz jak są zbudowane. Równie istotne jest dodatkowe wyposażenie do wyłączników (np. styki pomocnicze czy wyzwalacze napięciowe), a także możliwości sterowania aparatami.
 
Efekty kształcenia:
Po skończeniu tego e-szkolenia uczestnik powinien posiadać wiedzę z zakresu specyfikacji rozwiązań w zakresie zabezpieczeń niskonapięciowych, znać różnicę między wyłącznikami kompaktowymi EasyPact CVS, a tymi z serii NSX oraz wiedzieć, jak
w odpowiedni sposób dobierać aparaturę łączeniową i zabezpieczającą.
 
Jesteś zainteresowany pozostałymi e-szkoleniami związanymi z produktami i systemami firmy Schneider Electric opartymi o wiodące na świecie technologie? Kliknij w poniższy klawisz!
 
button.jpg

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

E-szkolenie staje się aktywne od chwili zaksięgowania wpłaty przez TIM SA. W przypadku skorzystania z opcji przelewu internetowego Przelewy24 e-szkolenie staje się aktywne zazwyczaj po ok. kilku minutach. W przypadku przelewu tradycyjnego - do kilku dni.

Z e-szkolenia można korzystać przez miesiąc lub do zdania testu końcowego, czyli uzyskania minimum 75% poprawnych odpowiedzi. Jeśli nie zdasz testu lub w ogóle nie podejmiesz się rozwiązania go, przez miesiąc (od uzyskania dostępu) będziesz mógł korzystać z e-szkolenia - wracać do wybranych lekcji i slajdów dowolną ilość razy. 

W przypadku e-szkoleń nieodpłatnych, TIM S.A. zastrzega sobie prawo zdeaktywowania danego e-szkolenia w każdym czasie, przed upływem miesiąca od dnia jego aktywacji.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie0,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

25 MAJ 2025 uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.