Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany

  • dodano 2014-11-19
Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany

Poziom zaawansowany to 18 lekcji, z których dowiesz się m.in. w jaki sposób tworzyć sumy częściowe, formatować i sprawdzać tabele przestawne, posługiwać się funkcją okno czujki czy identyfikować dane kluczowe i wrażliwe. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby poznać wszystkie szczegóły.

Excel posiada ok. 200 wbudowanych funkcji. Chcesz poznać wszystkie sposoby ich zastosowania? Dzięki e-szkoleniu na poziomie zaawansowanym będziesz gotowy do sporządzenia bilansu miesięcznego, przygotujesz do wydruku wszelkiego typu rachunki i zestawienia wybranych kwot. Dzięki odpowiednio skonstruowanym arkuszom będziesz mógł realizować funkcje programu księgowego, bazy klientów i kontrahentów, karty płac i wiele innych. Wiedza zawarta w lekcjach na poziomie zaawansowanym pozwoli Ci między innymi na sortowanie i sumowanie danych, formatowanie i tworzenie tabel oraz wykresów, w tym wykresów przestawnych, formatowanie warunkowe oraz tworzenie formantów. Szkolenie zawiera 18 lekcji z ćwiczeniami, zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę wszystkich lekcji na poziomie zaawansowanym znajdziesz poniżej.
 

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1-3 Listy 
W tych lekcjach poznasz sposoby sortowania list według  kolorów komórek, zaznajomisz się z metodami sprawdzania poprawności danych oraz tworzenia sum częściowych. A  zdobytą wiedzę utrwalisz dzięki ćwiczeniom zawartym w lekcjach.
 
• Lekcja 4 Okno czujki 
W tej lekcji poznasz funkcję tak zwanego okna czujki. Pozwoli Ci ono na obserwowanie formuły i jej wyniku. Zestaw ćwiczeń praktycznych utrwali Twoją wiedzę. 
 
• Lekcje 5 -7 Tabele przestawne  
W lekcjach 5-7 poznasz sposoby formatowania, tworzenia i sprawdzania tabeli przestawnych. Każda z tych lekcji zawiera praktyczne ćwiczenia utrwalające zdobyte umiejętności. 
 
• Lekcje 8 – 10 Wykresy  
W tych lekcjach poznasz metody formatowania wykresów zwykłych i przestawnych oraz sposoby tworzenia wykresów przestawnych. Zdobytą wiedzę utrwalisz, wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
  
• Lekcje 11-17 Formatowanie warunkowe 
W lekcjach tych poznasz sposoby identyfikacji danych kluczowych i wrażliwych. Poznasz wszystkie właściwości formatowania warunkowego oraz sposoby jego zastosowania. Ćwiczenia zawarte w lekcjach pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.
 
• Lekcja 18 Formanty
Formanty to obiekty graficzne umieszczane w formularzu, które służą do wyświetlania lub wprowadzania danych, wykonywania akcji lub zwiększania czytelności formularza. W tej lekcji dowiesz się, jak je tworzyć, a dzięki ćwiczeniom utrwalisz zdobyte umiejętności.

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom zaawansowany" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie49,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

L01 Listy sortowanie uruchom »
L02 Listy sprawdzanie uruchom »
L03 Listy sumy uruchom »
L04 Okno czujki uruchom »
L05 Tabele formatowanie uruchom »
L06 Tabele tworzenie uruchom »
L07 Tabele sprawdzanie uruchom »
L08 Wykresy formatowanie uruchom »
L09 Wykresy wykresy uruchom »
L10 Wykresy formatowanie uruchom »
L11 Formatowanie wprowadzenie uruchom »
L12 Formatowanie formatowanie uruchom »
L13 Formatowanie formatowanie uruchom »
L14 Formatowanie formatowanie uruchom »
L15 Formatowanie wartości uruchom »
L16 Formatowanie formatowanie uruchom »
L17 Formatowanie zaawansowane uruchom »
L18 Formanty tworzenie uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.