Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom średnio zaawansowany

  • dodano 2014-11-19
Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom średnio zaawansowany

Poziom średnio zaawansowany to 19 lekcji poświęconych m.in. funkcjom odwołań, dodatkowym funkcjom przygotowania dokumentu do wydruku, tworzeniu i dodawaniu zakresów nazwanych czy importowaniu danych. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem e-szkolenia.

Jeśli korzystałeś już z arkusza kalkulacyjnego z pewnością znasz jego podstawowe funkcje. Chcesz poznać możliwości, jakie daje znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym? Korzystając z tego szkolenia, będziesz potrafił między innymi dokonywać obliczeń, wykorzystując funkcje odwołań, przygotowywać arkusze do wydruku, nadawać wprowadzonym danym profesjonalny wygląd, porządkować dane wg zadanych kryteriów sortowania, usprawniać swoją pracę za pomocą wybranych funkcji importowania danych czy prezentować je na odpowiednio dobranych wykresach. Szkolenie zawiera 19 lekcji z ćwiczeniami, zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę.

Listę lekcji na poziomie średnio zaawansowanym znajdziesz poniżej.

Po przejściu szkolenia na dodatkowym poziomie – zaawansowanym, będziesz mógł jeszcze sprawniej i efektywniej wykorzystywać narzędzia aplikacji Microsoft Excel 2010.  

Do poprawnego działania szkolenia zalecane są przeglądarki internetowe Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i nowsze.

Aby pobrać przeglądarkę Google Chrome, kliknij tutaj >>
Przeglądarkę Mozilla Firefox pobierzesz tutaj >>

• Lekcje 1-2 Funkcje odwołań 
W tych lekcjach poznasz rodzaje odwołań do komórek oraz ich funkcje. Wykonując ćwiczenia w nich zawarte, utrwalisz swoją wiedzę.
 
• Lekcje 3-4 Drukowanie 
W tych lekcjach poznasz dodatkowe funkcje przygotowania dokumentu do wydruku. Dowiesz się, jak wyrównać strony oraz jak ustawić obszar wydruku. Zestaw ćwiczeń praktycznych pozwoli utrwalić wiedzę. 
 
• Lekcje 5-7 Wiersze i kolumny  
W lekcjach 5-7 poznasz sposoby ukrywania, blokowania i dzielenia kolumn oraz wierszy. Każda z tych lekcji zawiera praktyczne ćwiczenia utrwalające nowe umiejętności. 
 
• Lekcje 8-9 Formatowanie  
W tych lekcjach poznasz metody tworzenia przejrzystego i profesjonalnego arkusza roboczego. Nauczysz się, jak używać deseni i obramowań oraz jak tworzyć nowe style formatowania. Zdobytą wiedzę przećwiczysz wykonując ćwiczenia zawarte w każdej lekcji. 
  
 Lekcja 10 Funkcje wyszukiwania 
W lekcji tej poznasz właściwości funkcji wyszukiwania oraz sposoby ich użycia. Ćwiczenia zawarte w lekcji pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.
 
 Lekcja 11 Zakresy nazwane
W tej lekcji dowiesz się, jak tworzyć i dodawać zakresy nazwane. Funkcja ta pozwala na przypisanie nazwy tekstowej do pojedynczej komórki lub zakresu komórek. Dzięki ćwiczeniom utrwalisz nowe umiejętności.
 
• Lekcje 12-15 Wykresy 
W lekcjach 12-15 dowiesz się, jak tworzyć, projektować i uatrakcyjniać wykresy dzięki funkcjom układu oraz zmiany lokalizacji wykresów. Dzięki ćwiczeniom będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę w praktyce.
 
• Lekcje 16-19 Dane   
W tych lekcjach nauczysz się importować dane, sprawdzać pisownię oraz zmieniać dane przy użyciu dodatkowych funkcji arkusza kalkulacyjnego. Lekcje zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę.
 

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "Arkusz kalkulacyjny Excel Pakietu Microsoft Office 2010 - poziom średnio zaawansowany" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych: 

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie49,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

L01 Formuły funkcje uruchom »
L02 Komórki funkcje uruchom »
L03 Drukowanie wyrównanie uruchom »
L04 Drukowanie ustawianie uruchom »
L05 Wiersze ukrywanie uruchom »
L06 Wiersze blokowanie uruchom »
L07 Wiersze dzielenie uruchom »
L08 Formatowanie obramowanie uruchom »
L09 Formatowanie tworzenie uruchom »
L10 Funkcje użycie uruchom »
L11 Zakresy tworzenie uruchom »
L12 Wykresy tworzenie uruchom »
L13 Wykresy projektowanie uruchom »
L14 Wykresy układ uruchom »
L15 Wykresy zmiana uruchom »
L16 Dane importowanie uruchom »
L17 Dane importowanie II uruchom »
P18 Dane sprawdzanie pisowni uruchom »
L19 Dane zmienianie uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.