Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Rozwiązania dla ciebie

Zanim zapoznasz się z poniższymi broszurami...

...chcielibyśmy, abyś wiedział, w jakim celu powstały. Nie są to zwykłe katalogi produktów, tylko garść praktycznych wskazówek, które zostały poparte przykładowymi produktami będącymi jednym z rozwiązań dla omawianych kwestii. Nasze broszury zawierają również wyjaśnienie poruszanych problemów - definicje, fakty, omówienia. Zachęcamy do lektury!


2500 produktów dla przemysłu

Propozycje zawarte w tej broszurze zostały pogrupowane według sześciu zagadnień najczęściej wymienianych przez naszych klientów jako źródło problemów w postaci usterek lub wyboru odpowiedniego rozwiązania technicznego. Każdy z wymienionych produktów jest składowany w magazynie centralnym TIM SA, znajdującym się w podwrocławskich Siechnicach, co przekłada się na bardzo krótki czas realizacji zamówienia.


Zasilanie i oświetlenie placu budowy

Polska jest największym beneficjentem funduszy strukturalnych Unii Europejskiej w latach 2007-2013, z których prawie połowa przeznaczona jest na rozwój infrastruktury i ochronę środowiska. Ogromna ilość placów budów i napięte harmonogramy prac powodują, że wykonawcy nie zawsze maja czas na śledzenie nowości produktowych, rozwiązań usprawniających pracę oraz zapewniających maksymalne bezpieczeństwo pracownikom.


Rozdzielnice do 630 A

Interesuje Cię temat rozdzielnic? Sprawdź, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować z zakresu elementów osłon, rozdziału energii i mocowań aparatury, a także cyfrowych urządzeń pomiarowych i systemów złączek.


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.