Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Rozwiązania dla Ciebie

Zanim zapoznasz się z poniższymi broszurami...

...chcielibyśmy, abyś wiedział, w jakim celu powstały. Nie są to zwykłe katalogi produktów, tylko garść praktycznych wskazówek, które zostały poparte przykładowymi produktami będącymi jednym z rozwiązań dla omawianych kwestii. Nasze broszury zawierają również wyjaśnienie poruszanych problemów - definicje, fakty, omówienia. Zachęcamy do lektury!


Inteligentny budynek

Twój dom może być wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jak jego mieszkańcy. A może chciałbyś mieć kontrolę nad domem nawet wtedy, kiedy Cię w nim nie ma? Nieprzewidzianych sytuacji nie da się uniknąć, ale zapobieganie ich negatywnym skutkom jest już w zasięgu Twojej ręki. Zapoznaj się z broszurą, a wszystko stanie się jasne.


Sposoby oszczędzania energii elektrycznej

Dziś, kiedy energia staje się coraz droższa, a zasoby surowców energetycznych wyczerpują się, energooszczędne instalacje stały się koniecznością i wielką szansą. Ograniczone zasoby i ogromny popyt na energię spowodowały, że rosnąca cena energii ma bezpośredni wpływ na wzrost cen we wszystkich obszarach naszego życia. Aspekt efektywności energetycznej nabrał znacznie większego znaczenia niż kiedykolwiek wcześniej.


Bezpieczne instalacje elektryczne w czasie pożaru

95% wszystkich ofiar pożarów to osoby zmarłe w następstwie zatrucia dymem. W tak delikatnej dziedzinie potrzeba kompleksowych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów ochrony przeciwpożarowej. Zapobiegają one rozprzestrzenianiu się ognia. Dzięki nim drogi ewakuacyjne i ratunkowe pozostają w pełni drożne, zachowana zostaje też ciągłość zasilania i sprawność ważnych urządzeń i instalacji zabezpieczających, jak np. oświetlenie awaryjne, instalacje oddymiające.


Energooszczędne oświetlenie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Ograniczenie zużycia energii elektrycznej o 30-80% można uzyskać dzięki energooszczędnym źródłom światła i oprawom z czujnikiem ruchu RCR. Zapoznaj się z materiałem.


Systemy ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej

Można stwierdzić, że nie zawsze jest konieczność montowania instalacji odgromowej, gdyż naturalne ukształtowanie terenu czy nieznaczna ilość dni burzowych w roku zmniejszają ryzyko uderzenia pioruna w budynek.Niestety nie można powiedzieć, że całkowicie je eliminują. Biorąc pod uwagę niewielki koszt w porównaniu do kosztu ewentualnego zniszczenia budynku i urządzeń w nim zainstalowanych, podjęcie decyzji o montażu instalacji odgromowej i urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej jest ekonomicznie uzasadnione.


Wyposażenie warsztatu

Wiertarka udarowa, szlifierka kątowa, odzież ochronna... bo każdy z nas jest majsterkowiczem! Dla przyjemności czy z konieczności - informacje zawarte w tej broszurze przydadzą się każdemu. 


Modernizacja oświetlenia w szkole

Sprawdź, dzięki jakim rozwiązaniom można obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej i eksploatacji. Proponujemy zastosowanie energooszczędnych i ekologicznych źródeł światła oraz produktów, które charakteryzują się dużą niezawodnością oraz trwałością. Dzięki naszym poradom realne staje się poprawienie warunków nauki dziecka. 


Elektryczność w domu i ogrodzie

Remontujesz dom? A może wykańczas nowo wybudowany? Potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego osprzętu elektroinstalacyjnego do domu i ogrodu? Sprawdź nasze propozycje dotyczące instalacji elektrycznej, odgromowej i aparatury zabezpieczające.


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.