Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Zobacz i pobierz materiały szkoleniowe

  • dodano 2012-07-18
Zobacz i pobierz materiały szkoleniowe

Przeczytałeś opis szkolenia, zobaczyłeś filmy i zdjęcia z wcześniejszych jego edycji, a wciąż zastanawiasz się, czy warto się zarejestrować?

Od teraz przy opisach nowych tematów zajęć na www.szkolenia.tim.pl materiały szkoleniowe do pobrania! Dowiedz się więcej i lepiej przygotuj się do szkolenia.

Przy opisach szkoleń w sekcji „Materiały szkoleniowe” zamieszczać będziemy prezentacje przygotowane przez partnerów szkoleń oraz inne materiały, które albo zostaną wykorzystane podczas zajęć, albo pozwolą jeszcze przed szkoleniem usystematyzować już posiadaną wiedzę, lub mogą przydać się już po odbyciu szkolenia.

Na początek sekcję „Materiały szkoleniowe” odnajdą Państwo w opisie szkolenia „Metalowe trasy kablowe o odporności ogniowej E30/60/90 (dobór, wytyczanie, montaż). Zmiany prawne dotyczące oświetlenia awaryjnego”, organizowanego przez TIM SA oraz AwexBosch i OBO Bettermann.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.