Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Zapisując się na szkolenie nie później niż 3 tygodnie przed planowaną datą szkolenia, płacisz 50%!

  • dodano 2011-09-12
Zapisując się na szkolenie nie później niż 3 tygodnie przed planowaną datą szkolenia, płacisz 50%!

Zapisując się na szkolenie z wyprzedzeniem, nie później niż 3 tygodnie przed planowanym terminem, płacisz 50% opłaty podstawowej!

Co zrobić, by skorzystać z atrakcyjnej oferty?

  1. Zgłosić chęć uczestnictwa – zarejestrować się na szkolenie za pośrednictwem platformy internetowej www.szkolenia.tim.pl. Jeśli zgłoszenie zostanie dokonane minimum 3 tygodnie (21 dni) przed planowaną datą szkolenia, uczestnikowi od opłaty podstawowej udzielany jest rabat w wysokości 50%. Klientom TIM SA, którzy w ciągu ostatnich 3 miesięcy dokonywali w oddziałach TIM SA regularnych zakupów za minimum 1500 zł netto/miesięcznie, przyznawany jest dodatkowy rabat uzależniony od szkolenia.
  2. Dokonać opłaty za udział w szkoleniu

Przykład:

Zasady doboru wyłączników i selektywność wyłączania (SELDO) – szkolenie elektryczne

Opcje dostępne w czasie rejestracji Rejestrując się na szkolenie NIE później niż 3 tygodnie przed planowaną datą szkolenia, zapłacisz 50% Twojej ceny Rejestrując się na szkolenie na mniej niż 3 tygodnie przed planowaną datą szkolenia, zapłacisz 100% Twojej ceny

Szkolenie PŁATNE* 

700 zł netto 1400 zł netto

Szkolenie z rabatem 15%

595 zł netto 1190 zł netto

*Uwaga: Aby mieć możliwość rejestracji na szkolenie z rabatem 15%, musisz dokonywać w oddziałach TIM SA regularnych zakupów za minimum 1500 zł netto miesięcznie.

ZOBACZ kalendarium szkoleń >>

ZOBACZ tematy szkoleń >>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.