Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Wejdź do wirtualnego świata

  • dodano 2014-11-14
Wejdź do wirtualnego świata

Czy znasz kilka najważniejszych faktów dotyczących internetu w Polsce? Jeśli nie, koniecznie się z nimi zapoznaj, bo to właśnie do przestrzeni wirtualnej przeniosło się wiele sfer naszego codziennego życia. Warto zatem wiedzieć, jak i kiedy został zapoczątkowany ten trend, bez którego tak trudno dziś funkcjonować. Nasze szkolenia już tam są. Dołączysz?

Codziennie wielu z nas wysyła kilka, a nawet kilkadziesiąt e-maili. Ale nie każdy wie, kiedy do Polski dotarł ten pierwszy. 20 listopada 1990 r. Europejska Organizacja Badań Jądrowych (CERN) wysłała pierwszą wiadomość elektroniczną, której odbiorcą był Instytut Fizyki Jądrowej w Krakowie.

W 1994 roku każdy mógł korzystać z internetu, przynajmniej teoretycznie, a rok później – z pierwszego portalu internetowego stworzonego przez Polaków, czyli Wirtualnej Polski, popularnego do dziś.

Anonimowy dostęp do Internetu to swoboda, która ma dziś zarówno jasne, jak i ciemne  strony, a został udostępniony Polakom przez Telekomunikację Polską za pośrednictwem modemów w 1996 roku.

Co było dalej nie trzeba chyba pisać… internet to świetna alternatywa dla osób, którym wciąż doskwiera brak czasu. W wirtualnej przestrzeni zrobimy zakupy, przelejemy pieniądze, porozmawiamy ze znajomymi, a nawet poszerzymy wiedzę i podniesiemy kwalifikacje zawodowe.

Jakie są zalety szkoleń odbywanych przez internet? Oszczędność tego, czego większości z nas zawsze brakuje, czyli czasu i pieniędzy. To także wygoda, ponieważ e-szkolenie możesz przerwać w dowolnym dla Ciebie momencie i kontynuować, kiedy znowu będziesz miał na to czas.

Ale gdzie jest haczyk?

Po prostu go nie ma. Jedynym wymogiem umożliwiającym korzystanie z e-szkoleń jest zaopatrzenie się w komputer z dostępem do internetu i głośnikami, czyli w to, czego wielu z nas używa w swojej codziennej pracy lub w czasie wolnym.

Idziemy z duchem czasu

Serwis szkoleniowy www.szkolenia.tim.pl już dziś ma dla Ciebie ciekawą ofertę internetowych szkoleń i prezentacji, które znajdziesz w zakładce E-SZKOLENIA. Interesuje Cię temat ochrony odgromowej? Skorzystaj zatem z e-szkolenia „Instalacje odgromowe w świetle aktualnych aktów prawnych”. A może wolisz zagadnienie oświetlenia zewnętrznego? Mamy dla Ciebie „Oświetlenie zewnętrzne - uliczne, parkowe oraz projektory”.

Nowości!

Oprócz obecnych aktualnie w naszej ofercie pozycji lada dzień będziemy mogli zaproponować Ci również e-szkolenia z obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel w trzech wersjach: podstawowej, średnio zaawansowanej i zaawansowanej. W każdej z nich będzie znajdowało się odpowiednio 22, 19 i 18 lekcji poświęconych m.in. tworzeniu tabel, formatowaniu, tworzeniu formuł, importowaniu danych i wielu innym zagadnieniom, których listę znajdziesz w opisach poszczególnych stopni zaawansowania w zakładce E-SZKOLENIA.

Ale to nie koniec!

Oferta e-szkoleń ciągle się poszerza. Dwa kolejne są już w przygotowaniu. Zaglądaj na nasz serwis lub zapisz się do Informatora Szkoleniowego, aby nie przeoczyć żadnej nowości!

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.