Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Uziemienia dodały im skrzydeł [FOTO, WIDEO]

  • dodano 2013-10-22
Uziemienia dodały im skrzydeł [FOTO, WIDEO]

Uziom – prosta rzecz. Ale czy na pewno? Tylko ze względu na sposób wykonania wyróżniamy aż 15 rodzajów uziomów. Wiedza o tym, jak prawidłowo wykonać uziom fundamentowy wannowy, czym są wanna biała, czarna i brązowa oraz w jaki sposób zmniejszyć rezystancję uziemienia do wymaganych wartości też nie jest taka oczywista.

17 września 2013 r. w Pruszczu Gdańskim, podczas szkolenia „Uziemienia – dobór, wykonanie, rezystancja w świetle aktualnie obowiązujących przepisów” wszystko stało się jasne. Zobacz film i zdjęcia!

 

Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności. Tymczasem szkody spowodowane wykonaniem uziemienia bez projektu lub w sposób niezgodny z projektem, a nawet niezgodnie z obowiązującymi przepisami, mogą być nie tylko bardzo kosztowne, lecz wręcz tragiczne. Aktualna wiedza to najlepsza polisa ubezpieczeniowa, która pozwala spać spokojnie instalatorom i projektantom instalacji elektrycznych.

Szkolenie dotyczące uziemień jest częścią pakietu czterech szkoleń, prezentujących zmiany w przepisach, jakie miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat oraz na prawne konsekwencje niestosowania się do nich. Jednoczesna rejestracja na wszystkie cztery tematy to sposób na 800 zł oszczędności. Poznaj szczegóły >>

Film


Galeria zdjęć


Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.