Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Rabat na ostatnie wolne miejsca

  • dodano 2015-06-18
Rabat na ostatnie wolne miejsca

Zostało nam kilka wolnych miejsc na szkoleniu „Oświetlenie w praktyce – co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?”. Wyprzedź innych! Skorzystaj z kodu rabatowego i zapłać tylko 98,34 zł brutto!

Być może jeszcze nie wiesz, że 22.09.2015 r. organizujemy interesujące szkolenie "Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?", które odbędzie się w równie interesującym miejscu, czyli Centrum Zastosowań Światła firmy Philips w Pile

Być może szkolenie wyda Ci się jeszcze bardziej interesujące, jeśli skorzystasz z kodu rabatowego LED229, który obniży cenę do 98,34 zł brutto!

Charyzmatyczny prowadzący przedstawia uczestnikom niezwykle ciekawy świat oświetlenia przez pryzmat potrzeb i wygody użytkowników - technika świetlna, błędy w opisach na opakowaniach, LED-y, OLED-y, krzem amorficzny i in. W drugiej części szkolenia uczestnicy zostaną oprowadzeni po pomieszczeniach stworzonych na wzór różnych obszarów użytkowych, na przykładzie których zostały zaprezentowane liczne możliwości zastosowań światła.  

Zapoznaj się z opisem szkolenia i szczegółowym programem >>

Zobacz również


Prześwietl szkolenie z oświetlenia! [FOTO]

Prześwietl szkolenie z oświetlenia! [FOTO]

Centrum Zastosowań Światła Philips Lighting... Piła... 5.02.2015 r... godzina 9:00 rano... Kilkudziesięcioosobowa grupa otrzymuje przepustki i wkracza na dobrze strzeżony teren... To po prostu trzeba zobaczyć. Na szczęście mamy zdjęcia...


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.