Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Poznaj naszych prowadzących - Tadeusz Masłowski

  • dodano 2014-05-19
Poznaj naszych prowadzących - Tadeusz Masłowski

Sky Tower, Arkady Wrocławskie i nie koniec na tym. Tadeusz Masłowski prowadził również budowę Sądu Okręgowego Wrocław czy obiektów naukowo-dydaktycznych Wydziału Farmacji Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz innych budynków.

Jest także autorem wielu wdrożeń wspomagających projektowanie instalacji odgromowych: poradnika odgromowego, kalkulatorów, specyfikacji. Współtwórca programu Elko-BIS CAD do projektowania instalacji odgromowych. 

Z wykształcenia mgr inż. elektryk, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej w zakresie elektroenergetyki i automatyki stosowanej oraz studiów podyplomowych z teorii i techniki ochrony przeciwporażeniowej.

Posiada uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji kierownika budowy i robót w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych oraz do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Członek Polskiego Komitetu Ochrony Odgromowej.

Prowadzi działalność związaną z wykonawstwem, projektowaniem i nadzorami sieci i instalacji elektrycznych. Od 2012 r. pracuje jako inżynier produktu – projektant w firmie ELKO-BIS.

W TIM SA prowadzi warsztaty "Projektowanie zewnętrznej instalacji odgromowej za pomocą programu ELKO-BIS CAD".X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.