Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Planujesz zatrudnić nowego pracownika? Przeszkolimy go za darmo!

  • dodano 2013-05-28
Planujesz zatrudnić nowego pracownika? Przeszkolimy go za darmo!

Pracodawco! Jeśli warunkiem koniecznym decydującym o zatrudnieniu nowego pracownika jest przeszkolenie go (np. z montażu muf i głowic lub z instalacji systemu inteligentnego budynku), mamy rozwiązanie korzystne dla finansów Twojej firmy!

Możemy bezpłatnie przeszkolić osobę, którą planujesz przyjąć do pracy.

11 grudnia 2012 r. otrzymaliśmy wpis do rejestru organizacji szkoleniowych, dzięki któremu możemy współpracować z Powiatowymi Urzędami Pracy. Ty wybierasz kandydata do pracy, my go bezpłatnie dla Ciebie szkolimy!

Podstawa prawna: art. 40 ust. 3 Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 69, poz. 415 z 2008 r. z późn. zm.).

Koniecznie skontaktuj się ze swoim Powiatowym Urzędem Pracy, który udzieli szczegółowych informacji na ten temat.

Zobacz listę szkoleń >>

O wysokiej jakości, a co za tym idzie – przydatności w sferze zawodowej, organizowanych przez nas szkoleń świadczy wsparcie Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP), które 19 grudnia 2012 r. udzieliło rekomendacji działalności szkoleniowej TIM SA. SEP, po przeprowadzeniu szczegółowego audytu, poleca szkolenia elektryczne organizowane przez TIM SA jako odpowiednio przygotowane pod względem technicznym i organizacyjnym.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.