Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

NOWOŚĆ! E-szkolenie z ochrony odgromowej!

  • dodano 2014-06-24
NOWOŚĆ! E-szkolenie z ochrony odgromowej!

W zakładce E-SZKOLENIA znajdziesz nową pozycję "Instalacje odgromowe w świetle aktualnych aktów prawnych" z możliwością rozwiązania testu końcowego i uzyskania certyfikatu.

Na ponad 100 slajdach podzielonych na 4 lekcje i test końcowy znajdziesz informacje o aktualnie obowiązujących przepisach, zewnętrznej i wewnętrznej ochrony odgromowej, strefowej koncepcji ochrony odgromowej, odstępu izolacyjnego, ochrony przed napięciami rażeniowymi i wiele innych.

Nabytą podczas e-szkolenia wiedzę będziesz mógł sprawdzić podczas rozwiązywania testu końcowego, po zdaniu którego pobierzesz certyfikatu ze swojego konta użytkownika.  

Przejdź do opisu e-szkolenia i zapoznaj się ze szczegółami! Znajdziesz tam również bezpłatny, anonimowy test, którego rozwiązanie pozwoli Ci zadecydować, czy e-szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Instalacje odgromowe w świetle aktualnych aktów prawnych >>


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.