Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

NOWE E-SZKOLENIA - aparatura łączeniowa i zabezpieczająca oraz rozdzielnice

  • dodano 2015-05-21
NOWE E-SZKOLENIA - aparatura łączeniowa i zabezpieczająca oraz rozdzielnice

Sprawdź nowe pozycje w zakładce E-SZKOLENIA: "Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej" oraz "Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych". Kształć się razem z TIM i Schneider Electric!

 

Jesteś zainteresowany tematami nowych e-szkoleń? Zaloguj się do serwisu szkoleniowego i uruchom je bezpłatnie! Orientacyjny czas trwania poszczególnych e-szkoleń to ok. 30 minut.

W ciągu pół godziny poznasz podstawowe badania rozdzielnic niskiego napięcia wykonywane według normy IEC61439. Zapoznasz się również z innymi normami mającymi związek z aparaturą łączeniową i obudowami uniwersalnymi. Zrozumiesz także aspekty związanie z poprawnym działaniem rozdzielnic oraz bezpieczeństwem pracy ich obsługi
Przejdź do opisu e-szkolenia "Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych" >>

Masz kolejne pół godziny? To świetnie!
Poświęć je na poszerzenie swojej wiedzy o sposoby i miejsca wykorzystywania zabezpieczeń w instalacjach elektrycznych.
Poznaj dodatkowe wyposażenie do wyłączników (styki pomocnicze czy wyzwalacze napięciowe), a także możliwości sterowania aparatami.
Przejdź do opisu e-szkolenia "Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej" >>

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.