Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Nowa lokalizacja szkoleń nieopodal Warszawy

  • dodano 2013-02-19
Nowa lokalizacja szkoleń nieopodal Warszawy

W odpowiedzi na liczne sugestie uczestników naszych zajęć zapraszamy do nowego miejsca szkoleniowego zaledwie 12 km od granic stolicy – hotelu Święcice w Święcicach.

Łatwy dojazd zarówno z autostrady A2, jak i komunikacją publiczną z centrum Warszawy, bezpłatny parking, klimatyzowane sale konferencyjne.

Najbliższe zajęcia w hotelu Święcice już 26 lutego 2013 r. (warsztaty „Podstawy projektowania oświetlenia z wykorzystaniem programu Dialux” – brak wolnych miejsc), a kolejne – w maju 2013 r. Zobacz terminy szkoleń >>

Hotel Święcice istnieje od niespełna 2 lat. To nowoczesny, przestronny obiekt, usytuowany w dogodnej lokalizacji dla podróżujących autostradą A2. Hotel oferuje teżbezpłatny dozorowany parking – nie trzeba zatem szukać wolnego miejsca do zaparkowania, a przerwę można spędzić inaczej niż na dorzucaniu kolejnych monet do parkomatu.

Do hotelu łatwo także dotrzeć z samej stolicy komunikacją publiczną:

 

Uczestników szkoleń elektrycznych TIM SA organizowanych w hotelu Święcice, chcących zarezerwować nocleg przed lub po dniu szkoleniowym na preferencyjnych warunkach, prosimy o kontakt.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.