Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

KNX - nowość w naszej ofercie szkoleniowej!

  • dodano 2015-03-05
KNX - nowość w naszej ofercie szkoleniowej!

Poszerzyliśmy naszą ofertę szkoleniową o dwie pozycje – szkolenie i warsztaty „System inteligentnego domu w standardzie KNX”, które przeprowadzamy we współpracy z firmą Schneider Electric, jako członkiem stowarzyszenia KNX Polska. Sprawdź szczegóły!

 

SZKOLENIE "System inteligentnego domu w standardzie KNX - poziom podstawowy" wprowadza do systemu inteligentnego domu w technologii KNX. Zajęcia mają charakter teoretyczny - uczestnicy zdobywają wiedzę na temat funkcjonalności systemu KNX. Przedstawiane są podstawowe różnice systemu KNX w stosunku do tradycyjnej instalacji elektrycznej. Podczas szkolenia są omawiane również rodzaje urządzeń magistralnych i topologia systemu. Kursanci poznają narzędzia wspomagające projektowanie systemu KNX. Prowadzący omawia także praktyczne projekty instalacji.
SZCZEGÓŁOWY OPIS SZKOLENIA >>
 
WARSZTATY "System inteligentnego domu w standardzie KNX - zajęcia praktyczne" prezentują środowisko programistyczne ETS, które jest jedynym narzędziem do konfigurowania i uruchamiania systemu KNX. Uczestnicy nabywają umiejętności oprzewodowania systemu na przykładzie stanowisk szkoleniowych. Następnie, rozwiązując zestaw ćwiczeń, zapoznają się z realizacjami praktycznych funkcji w budynku, tj. sterowaniem obwodami załącz/wyłącz, oświetleniem ściemnianym, ogrzewaniem. Uczestnicy nauczą się również korzystać z narzędzi diagnostycznych KNX.

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.