Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

EXPOPOWER 2014 - byliśmy tam! [FOTO, VIDEO]

EXPOPOWER 2014 - byliśmy tam! [FOTO, VIDEO]

Po raz kolejny nasza obecność na poznańskich targach energetycznych EXPOPOWER okazała się strzałem w dziesiątkę!

Zorganizowane podczas targów konferencje o oświetleniu LED-owym oraz sposobach oszczędności energii elektrycznej cieszyły się dużym zainteresowaniem - otwierały oczy na pewne niedostrzegane do tej pory przez słuchaczy zagadnienia, które okazały się być w zasięgu ich ręki, szczególnie w przypadku możliwości oszczędzania energii elektrycznej w codziennym życiu. Uczestnicy dowiedzieli się, przy jakich najniższych kosztach modernizacji oświetlenia można uzyskać zauważalne oszczędności energii. 

Zagadnienia omawiane podczas konferencji zostały przedstawione w przystępny, zrozumiały nawet dla laików sposób - od przypomnienia niezbędnej teorii i omówienia mniej skomplikowanych problemów, po te bardziej zawiłe. 

Partnerami konferencji były firmy Philips i Schneider Electric.

Szkolenia były obecne również na stoisku TIM SA w hali targów i przyciągnęły wiele osób zainteresowanych podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Nie zabrakło także licznych grup studentów, a nawet uczniów liceów i techników. 

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej i filmowej relacji z targów EXPOPOWER:

 

Film

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.