Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Bezpłatne konferencje na targach EXPOPOWER w Poznaniu

  • dodano 2014-04-08
Bezpłatne konferencje na targach EXPOPOWER w Poznaniu

Planujesz odwiedzić w maju Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu? To świetnie! My też tam będziemy! 13 i 14 maja organizujemy dwie konferencje - o oświetleniu LED-owym i sposobach oszczędzania energii elektrycznej.

Zarejestruj się na którąś z poniższych konferencji, a prześlemy Ci zaproszenie uprawniające do bezpłatnego zwiedzania targów.

Pierwszego dnia targów, czyli 13. maja, na konferencji "Jak mniej płacić za prąd? Sposoby oszczędzania energii elektrycznej w życiu codziennym" opowiemy, w jaki sposób ograniczyć niekontrolowaną utratę energii elektrycznej, która wpływa na podniesienie kosztów eksploatacji, szczególnie w przypadku tych najbardziej energochłonnych urządzeń. A w jaki sposób oszczędnie nimi sterować? Co zrobić, aby nie mieć problemów związanych z kradzieżą prądu? Po tę cenną wiedzę zapraszamy na naszą konferencję. Szczegółowy program sprawdzisz i zarejestrujesz się TUTAJ >> 


W kolejnym dniu targów, 14. maja, przypomnimy podstawowe terminy teorii oświetlenia, omówimy kilka rodzajów źródeł światła wraz z najczęściej popełnianymi błędami oraz poradzimy, w jaki sposób zaoszczędzić na energii elektrycznej, stosując tak popularne dziś oświetlenie LED-owe. Ze szczegółami na temat konferencji "LED, świetlówka, lampa żarowa. Co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?" zapoznasz się i zarejestrujesz się na nią TUTAJ >>


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.